Polityka Prywatności Aplikacji Mobilnej: Skąd ten produkt?

Przedstawiamy politykę prywatności aplikacji: Skąd ten produkt?

Gdy w niniejszej treści mówimy „użytkownicy”, mamy na myśli osoby, które zainstalowały aplikację mobilną na urządzeniu mobilnym.

Aplikacja mobilna może uzyskać dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym, m. in.:

  • Aparat / Kamera

Uprawnienia potrzebne do działania aplikacji użytkownik aktywuje przy włączeniu aplikacji. Użytkownik ma możliwość na włączenie uprawnień na stałe lub jednorazowo. Uprawnienia aplikacji mobilnej można odwołać przez zmianę ustawień na urządzeniu mobilnym lub przez odinstalowanie aplikacji mobilnej. Nasza aplikacja mobilna wykorzystuje również mobilne identyfikatory reklam (Google Advertising ID) oraz inne informacje zgodnie z ustawieniami systemu operacyjnego Twojego urządzenia, np. dane techniczne. Są one wykorzystywane do profilowania treści marketingowych. Możesz wyłączyć wykorzystywanie identyfikatorów, a także innych informacji w ustawieniach urządzenia – szczegółowe informacje znajdują się w poniższych instrukcjach producentów:
– Android

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych użytkowników jest SUDO s.c. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Krasnobrodzka 5/10, 03-214 Warszawa, NIP: 5252682148, REGON: 365707892.

Kontakt Zadzwoń604 400 588