Pomagamy w codziennych zmaganiach z technologią.
Polecają nas:

  • review rating 5  Profesjonaliści, którzy działają na najwyższym poziomie. Szybka, miła i kompetentna obsługa. Rzeczy niemożliwe dla nich nie istnieją. Wykwalifikowany zespół z głowami pełnymi pomysłów, bardzo dobrą znajomością najnowszych rozwiązań technologicznych i pełną otwartością na potrzeby klienta. Polecamy współpracę z firmą SUDO.

    thumb PIPI MKN
  • review rating 5  Szybka fachowa pomoc. Naprawiony sprzęt działa jak nowy. Polecam.

    thumb Renka Skladanek
  • review rating 5  Najlepsze wsparcie IT jakie kiedykolwiek spotkałam! Pełne doradztwo, szybka realizacja, elastyczność i nastawienie na realizację potrzeby klienta. Do tego świetna komunikacja i bardzo sympatyczna atmosfera współpracy. Firma na medal. Polecam każdemu, kto gdzieś już się "sparzył" lub "rozczarował" formą usług IT. Z SUDO wszystko jest jak należy i w końcu można mieć pewność, że współpracuje się z profesjonalnym partnerem.

    thumb Edyta Jórczak
W dół
Pomagamy w obsłudze sprzętu i oprogramowania.

Doradzamy, uczymy, naprawiamy - dbamy o płynność pracy. Dzięki temu, pracownicy mogą się skupić na bieżących zadaniach, a nie na rozwiązywaniu problemów będących poza obszarem ich kompetencji.
Obsługa sprzętu
W dół
Zasoby IT
Dbamy o zasoby informatyczne Twojej firmy.

Pomagamy w zarządzaniu i rozbudowie systemu informatycznego poprzez doradztwo i realizację zakupów, montaż i konfigurację sprzętu i elementów infrastruktury takich jak np. kable sieciowe i kamery.
W dół
Obsługujemy i budujemy strony, aplikacje i sklepy internetowe.

Tworzymy od zera lub w oparciu o uznane systemy CMS. Aktualizujemy do aktualnych standardów, rozwiązujemy problemy, wprowadzamy nowe rozwiązania.
Budowa stron WWW/ecommerce
W dół
Kontakt Zadzwoń604 400 588