Słoneczna energia dla wszystkich.
Polecają nas:

W dół
Dlaczego warto inwestować w instalacje fotowoltaiczną?

Po piersze darmowy prąd ze słońca na bieżące potrzeby, a także możliwość „magazynowania” nadwyżki energii w sieci stanowią bardzo interesującą możliwość w perspektywie nieuniknionych podwyżek cen energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja w niezależność i samostarczalność.
Po drugie - podejście ekologiczne. W dobie kryzysu klimatycznego pozyskiwanie energii ze słońca oznacza niższą emisję dwutlenku węgla. To mały krok, który każdy z nas może uczynić w kierunku ochrony naszej planety - ale i najbliższego otoczenia - oraz zapewnieniu naszym dzieciom i wnukom lepszego miejsca do życie. Po trzecie warto pomyśleć przyszłościowo. Nieruchomości wyposażone w instalacje fotowoltaiczne osiągną wyższą wartość na rynku, co potwierdzi każdy rzeczoznawca.
W dół
Dlaczego warto wykonać instalacje fotowoltaiczną z firmą SUDO?

Zanim podejmiemy się instalacji robimy bezpłatnie dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, określamy rzeczywiste zużycia prądu, szacujemy koszty instalacji i wracamy do klienta z gotową ofertą.
Pomagamy w uzyskaniu dofinansowanie z programu „Mój prąd” oraz z formalnościami dotyczącymi podłączenia instalacji do zakładu energetycznego.
Jedna ekipa, najczęściej w przeciągu 1-2 dni wykonuje całościowy montaż instalacji fotowoltaicznej (uziom, panele, falownik, skrzynki elektryczne).
Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie - tylko europejskich producentów i zgodnych zobowiązującymi normami. Oznacza to, ze w razie potrzeby bez problemu zostanie wykonana np. wymiana gwarancyjna panelu czy innej części instalacji.
Przy odbiorze prac zawsze zostaje wydana Karta Pomiarów Elektrycznych, zgodna z obowiązującymi normami.
W dół
Naszym klientom gwarantujemy:

Między 10-15 lat gwarancji produktowej oraz do 25 lat na produkcje energii elektrycznej.
Po roku i po półtora roku bezpłatny przegląd instalacji w ramach gwarancji montażu.
Stały bezpłatny monitoring instalacji w ramach 2 letniej gwarancji (z możliwością przedłużenia)
W dół
Kontakt Zadzwoń509 577 011